Private Room In To Roomsapartment

Το Private Room In To Roomsapartment Όσλο με θέα στην πόλη έχει εκλεκτή τοποθεσία, καθώς απέχει σχεδόν 25 λεπτά με τα πόδια από την Όπερα του Όσλο Για δραστήριους επισκέπτες αυτό το δωμάτιο σε οικογενειακή κατοικία διαθέτει παγοδρόμιο στις εγκαταστάσεις.

Επιπλέον, υπάρχουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Ο Δρόμος Karl Johans Gate απέχει 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Το Μουσείο Munch βρίσκεται σε απόσταση μόλις 8 λεπτών με τα πόδια. Το Private Room In To Roomsapartment βρίσκεται 2,1 χλμ. από το Κτίριο του Νορβηγικού Κοινοβουλίου. Η στάση λεωφορείων Sars' gate είναι σε απόσταση μόνο 200 μέτρων και ο σταθμός του μετρό T-Bane Tøyen σε απόσταση μόλις 10 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Private Room In To Roomsapartment Όσλο
Smart Cozy Room Grunerlokka Central Happy Days
Τιμή μόνο για κινητά

Smart Cozy Room Grunerlokka Central Happy Days

265 μ από το κατάλυμα
Small Room With Smart Solution In Central Of Oslo Only 2 Km From The Central Station
Τιμή μόνο για κινητά

Small Room With Smart Solution In Central Of Oslo Only 2 Km From The Central Station

272 μ από το κατάλυμα
USD 64 USD 58
ανά νύχτα
Elegant Private Room Oslo Central - Grunerlokka 1Km From Oslo S Station
Τιμή μόνο για κινητά

Elegant Private Room Oslo Central - Grunerlokka 1Km From Oslo S Station

6.7
Ευχάριστο 183 σχόλια
272 μ από το κατάλυμα
USD 115 USD 104
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Όσλο Γκαρντεμέν Αεροδρόμιο
    48 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σιδηροδρομικός Σταθμός του Όσλο
    1,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Στα δωμάτια

    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 17:00 έως 23:00
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού ακριβώς είναι το Private Room In To Roomsapartment;
      Το Private Room In To Roomsapartment βρίσκεται κοντά σε Natural History Museum.
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Private Room In To Roomsapartment;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Private Room In To Roomsapartment περιλαμβάνουν Μουσείο ΝορβηγικώΝ ΕΝόπΛωΝ ΔυΝάμεωΝ, Galleri 69 καθώς και Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Private Room In To Roomsapartment;
      Η τιμή κράτησης στο το Private Room In To Roomsapartment θα είναι 48$.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Private Room In To Roomsapartment;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Private Room In To Roomsapartment περιλαμβάνουν Damaskus Restaurant και Botanisk museum και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Διαμέρισμα έχει Wi-Fi στα δωμάτια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Όσλο Γκαρντεμέν Αεροδρόμιο
    48 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σιδηροδρομικός Σταθμός του Όσλο
    1,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Private Room In To Roomsapartment Όσλο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο